Adisyon Programımız

blog-img

Adisyon Programımız

Daha Fazlasını Arıyor musunuz? Basitlikten Öteye Geçin!

  • Tüm programlar gibi bizde de standart işlemler gerçekleştirilir. Ama soruyoruz: Sadece masa hesapları yeterli mi?
  • Tamamen işletmenizin bireysel ihtiyaçlarına hitap eden, dinamik ve özelleştirilebilir bir yapıya sahibiz.

Kendi Arayüzünüzü Tasarlayın

  • Sık kullanmadığınız butonlar çalışanlarınızın kafasını karıştırmaz; sadece ihtiyacınız olanı gösteririz.
  • Butonların yerini ve renklerini kullanım kolaylığına ve estetiğe göre kişiselleştirin. Çalışma alanınızı siz yaratın!

Toplu Siparişin Gücünü Keşfedin

  • Müşteriniz aynı üründen farklı eklemelerle ya da çıkarmalarla birden fazla sipariş verdiğinde, Digigarson'un kolaylığını hissedin. Örneğin, 5 adet dürüm döner siparişi aldınız: Biri acılı, biri mayonezsiz, ikisi az acılı ve biri soğansız. Bu özgün tercihleri hatasız ve hızlı bir şekilde tek bir adisyonda işleyerek servis hızınızı maksimize edin. Opsiyonlar sayesinde tüm siparişleri hızla işleme koyun!

Hız ve Verimlilik İle Tanışın

  • Digigarson, işlem sürelerinizi önemli ölçüde kısaltarak, kasa önünde birikmeleri engelleyerek işletmenize yeni bir soluk getiriyor.

Özel Fiyatlandırma ile Esneklik Artıyor 

  • Digigarson sayesinde standart fiyatlandırma kavramının çok ötesine geçin. Artık aynı ürün için birden fazla tanımlama yapmanıza gerek kalmadan, işletmenizin spesifik ihtiyaçlarına yönelik özel fiyatlandırma seçeneklerini hayata geçirebilirsiniz. Bu esneklikle, bir ürüne dair farklı fiyatlandırma senaryolarını kolaylıkla uygulayabilirsiniz: PERSONEL, ODA SERVİSİ, GEL AL,  PAKET SERVİS AYRI AYRI FİYATLANDIRILMASI 

Farklı Para Birimleriyle İşlem Yapmak , Adisyon Hazırlamak Bizim İçin Çok Kolay

  • Umarız siz de farklı para birimleriyle işlem yaparken hiç zorlanmıyorsunuzdur. Ama eğer zorlanıyorsanız, Digigarson tam da bu noktada devreye giriyor! Farklı para birimleriyle işlem yapmak artık sadece tek tık uzakta. Özellikle turistik bölgelerde veya yabancı müşterilerin sıkça ziyaret ettiği mekanlarda, dövizle ödeme kabul etmekten çekinmeyin. Digigarson'un bu özelliği sayesinde, işlemlerinizde döviz kuru hesaplamalarını otomatik olarak gerçekleştirebilir, müşterilerinize hızlı ve pratik çözümler sunabilirsiniz.

"Sadece 2 ile 2'yi Toplamakla Yetinmeyin... DAHA FAZLASINI TALEP EDİN!"